Kubuś Puchatek skończył 91 lat!

logokubus1610

W tym roku Kubuś Puchatek – ulubieniec wszystkich dzieci skończył 91 lat. Z tej okazji 13 października bibliotekarka w przebraniu Kubusia Puchatka odwiedziła grupę „Pszczółek” w Przedszkolu Samorządowym nr 3 przy ulicy Partyzantów. Dzieci poznały historię misia i jego przyjaciół, dowiedziały się, gdzie mieszka i co lubi robić. Maluchy wysłuchały opowiadania pt.: „Dla każdego kwiatów kosz” z serii o Kubusiu Puchatku. Chętnie kolorowały obrazki z bohaterami ze Stumilowego Lasu. Na koniec zabawy dzieci otrzymały „małe co nieco” od Kubusia Puchatka.