Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Spotkanie z panią farmaceutką

logofar

logofar
 cpcd

 

W dniu 27 września Bibliotekę Publiczną we Włoszczowie odwiedziła farmaceutka pani Katarzyna Copiak. Pani Kasia ubrana była w biały fartuch i opowiadała dzieciom o pracy w aptece. Dowiedziały się, jakie przybory są potrzebne do zrobienia maści czy syropu. Aptekarka ostrzegła dzieci przed tym, aby nigdy same nie zażywały lekarstw. Przedszkolaki zadawały mnóstwo pytań. Następnie wszystkie dzieci wypełniały swoją sygnaturkę, na której rysowały leki, zioła i ulubione witaminki. Spotkanie było także doskonałą okazją, żeby sięgnąć po książkę. Dlatego nasz gość bardzo chętnie przeczytał bajeczkę pt.: „Zajęcza chatka”. Na koniec spotkania dzieci otrzymały naklejkę dzielnego pacjenta i cukierki. W ramach podziękowania podarowały pani Kasi piękny wrzos i słodki upominek.

W Czytelni Internetowej odbyły się pierwsze warsztaty komputerowe z cyklu „ Przedszkolaczek w Internecie”. Dzieci zapoznane zostały z zasadami panującymi w Czytelni i z budową komputera.


Wyszukiwarka

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 9.00 - 17.00
Środa 9.00 - 17.00
Czwartek
9.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 16.00
Sobota       8.00 - 13.00
 (1 i 3 sobota miesiąca)

Katalog On-line

Internetowy Katalog Książek

 

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie

libra logo pion

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie realizuje zadania powiatowej biblioteki publicznej dla Powiatu Włoszczowskiego.

RODO5

bip

facebook logo.png

herbw

biblioteka narodowa

MKiDN

WMZW

Program realizowany jest we współpracy
z Instytutem Książki

dkk