Dzień ziemniaka

logo ziemniak1809

W sobotę 16 września bohaterami sobotniej bajkolandii były ziemniaki. Dzieci wykonywały oryginalne obrazy ziemniaczanymi stempelkami, mając przy tym dużo frajdy. Rodzice chętnie pomagali swoim pociechom. Uczestnicy zajęć dowiedzieli się skąd pochodzi ziemniak oraz wysłuchali wiersza Juliana Tuwima pt.: „Warzywa”. Następnie brały udział w konkurencjach sportowych: sadzenie ziemniaków, zbieranie ziemniaków na czas i rzuty do celu.

Na kolejne zajęcia zapraszamy 21 października.