,,Pożegnanie wakacji – zakończenie wakacyjnych spotkań”

logopoz0409

Dnia 30 sierpnia 2017 r. w Bibliotece Publicznej w Koniecznie odbyły się ostatnie wakacyjne zajęcia dla dzieci z cyklu ,,Wakacyjne podróże małe i duże”.

Tego dnia dzieci dzieliły się ze sobą wspomnieniami z kończących się wakacji, bawiły się w wesołe zabawy ruchowe na świeżym powietrzu oraz w grę w ,,skojarzenia”. Uczestniczki spotkania wykonywały również elementy do górskiej makiety, którą zaczęliśmy konstruować na drugich zajęciach wakacyjnych. Spotkanie przebiegło w miłej i wesołej atmosferze.