Biblioteka na Dożynkach Gminnych

logo doz3108

W niedzielę 20 sierpnia na dożynkach w Kurzelowie Biblioteka Publiczna we Włoszczowie wzięła czynny udział w uroczystościach. Przygotowane zostało stoisko promujące jedną z agend biblioteki: Izbę Regionalną Ziemi Włoszczowskiej. Zarówno dzieci jak i dorośli mogli znaleźć coś dla siebie. Dzieci chętnie brały udział w konkursie literackim a dorośli mogli pochwalić się wiedzą ze znajomości przysłów. Na każdego uczestnika czekały drobne nagrody i słodkie upominki.