Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Urodziny Reksia

logorek2108

logorek2108

Reksio to tytułowy bohater polskiego serialu animowanego, stworzony przez Lechosława Marszałka reżysera Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej. Reksio już od 50 lat niesie radość pokoleniom dzieci, a kreskówka wciąż cieszy się dużą popularnością. W środę 2 sierpnia 2017 r. Biblioteka Publiczna w Koniecznie wraz z dziećmi postanowiła uczcić urodziny tego sympatycznego pieska.

Na spotkanie z dziećmi przybył sam solenizant. Na zajęciach dzieci wysłuchały jednej z przygód tytułowego bohatera oraz obejrzały fragment kreskówki w, której Reksio wciela się w postać nauczyciela i pomaga innym zwierzętom. Po wysłuchaniu opowiadania o przygodach Reksia uczestnicy spotkania rozwiązywali quiz z, którym oczywiście świetnie sobie poradzili. Dzieci bawiły się z przybyłym gościem , układały puzzle , za pomocą dźwięków naśladowały mowę różnych zwierząt oraz na kartonowych kościach rysowały to co psy lubią robić najbardziej. Na koniec spotkania dzieci zatańczyły wspólnie z Reksiem oraz podarowały mu samodzielnie wykonane upominki .

Wyszukiwarka

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 9.00 - 17.00
Środa 9.00 - 17.00
Czwartek
9.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 16.00
Sobota       8.00 - 13.00
 (1 i 3 sobota miesiąca)

Katalog On-line

Internetowy Katalog Książek

 

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie

libra logo pion

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie realizuje zadania powiatowej biblioteki publicznej dla Powiatu Włoszczowskiego.

RODO5

bip

facebook logo.png

herbw

biblioteka narodowa

MKiDN

WMZW

Program realizowany jest we współpracy
z Instytutem Książki

dkk