„W krainie skrzata Jagódki”

logojag2108

Na ostatnich wakacyjnych zajęciach dzieci przeniosły się do świata skrzatów i krasnali. Pomogły w tym kolorowe czapeczki, które każdy uczestnik otrzymał na początku zabawy. Aby dowiedzieć się więcej o skrzatach, dzieci obejrzały prezentacje multimedialną pt.: „W krainie skrzatów i krasnali”. Następnie wysłuchały bajki pt.: „Jak skrzat Jagódka budował dom” autorstwa Ewy Stadtműller. Najmłodsi chętnie bawili się także w zabawy muzyczne -„Idzie sobie krasnoludek, „My jesteśmy krasnoludki” oraz grali balonami. Aby ochłonąć wykonywały portrety skrzatów i krasnali.

Tegoroczne wakacyjne zajęcia upłynęły w gorącej i przyjaznej atmosferze. Z niecierpliwością czekamy na przyszłoroczną edycję „Wakacji w Bibliotece"