„Bezpieczne wakacje”

logowak0308

W dniu 1 sierpnia w Bibliotece Publicznej we Włoszczowie odbyły się zajęcia pod hasłem „Bezpieczne wakacje”. Tego dnia gościliśmy panią Aleksandrę Włodarczyk z Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej we Włoszczowie oraz oficera prasowego KPP we Włoszczowie asp. Karola Batora. Policjant rozmawiał z dziećmi na temat bezpieczeństwa podczas wakacji oraz bezpiecznego poruszania się po drodze. Dowiedziały się jakich zasad należy przestrzegać, aby wakacyjny wypoczynek był bezpieczny. Uczestnicy otrzymali od policjanta zawieszkę odblaskową. Natomiast pani Aleksandra Włodarczyk, zwróciła uwagę na zdrowe odżywianie, które jest niezbędne, aby rosnąć i prawidłowo się rozwijać. Uświadomiła dzieci skąd pochodzi i jak powstaje jedzenie. Dzieci chętnie brały udział w dyskusji oraz zadawały pytania.