Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Reksio w Bibliotece

reksiologo

reksiologo

Piesek Reksio bawi nas już od 50 lat. Pół wieku temu wyemitowano pierwszy odcinek jego przygód – „Reksio poliglota”. Kreskówka powstała w kultowym Studiu Filmów Rysunkowych w Bielsku – Białej. Jej reżyserem był Lechosław Marszałek. Bajka o sympatycznym piesku jest ponadczasowa i lubiana przez wszystkich – dużych i małych.

25 lipca w Bibliotece Publicznej we Włoszczowie świętowaliśmy wspólnie z najmłodszymi urodziny Reksia, który przybył do nas z daleka. Dzieci, które uczestniczyły w zabawie wysłuchały opowiadania o przygodach psiaka oraz obejrzały fragment bajki. Poznały również historię naszego bohatera oglądając prezentację multimedialną. Następnie wykonywały portrety Reksia. W grupach układały puzzle z naszym ulubieńcem. Dzieci bawiły się z Reksiem w „Ciuciubabkę”, tańczyły oraz chętnie robiły sobie zdjęcia z naszym gościem.

Wyszukiwarka

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 9.00 - 17.00
Środa 9.00 - 17.00
Czwartek
9.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 16.00
Sobota       8.00 - 13.00
 (1 i 3 sobota miesiąca)

Katalog On-line

Internetowy Katalog Książek

 

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie

libra logo pion

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie realizuje zadania powiatowej biblioteki publicznej dla Powiatu Włoszczowskiego.

RODO5

bip

facebook logo.png

herbw

biblioteka narodowa

MKiDN

WMZW

Program realizowany jest we współpracy
z Instytutem Książki

dkk