,,Wakacyjne podróże małe i duże”

logo wak2107

"Wyprawa w góry” pod takim hasłem dnia 19 lipca 2017 r. odbyły się drugie wakacyjne zajęcia dla dzieci w Bibliotece Publicznej w Koniecznie.

Na początku spotkania uczestnicy dowiedzieli się jakie środki bezpieczeństwa należy zachować podczas wyprawy w góry oraz jak wygląda życie górali. Następnie obejrzeli ilustrację z pięknym górskim krajobrazem i góralskimi strojami. Podczas zajęć dzieci bawiły się również w ,,szukanie owieczki„ i w kalambury. Na zakończenie spotkania wspólnie wykonywały makietę gór.