Bohaterowie filmów Walta Disneya

logo walt1707

W dniu 12.07.2017r. w Bibliotece Publicznej w Bebelnie odbyły się zajęcia poświęcone bohaterom amerykańskiej wytwórni filmowej, znanych zarówno z filmów i bajek.

Spotkanie rozpoczęło się rozmową dotyczącą wytwórni filmowej The Walt Disney Company. Uczestnicy wymienili znanych bohaterów z filmów i bajek dla dzieci i młodzieży, odpowiedzieli na zagadki, rozwiązali krzyżówki bajkowe, kolorowali i narysowali swoją ulubioną postać filmową. Na zakończenie spotkania wszyscy wspólnie pobawili się w kalambury.