,,Wakacje nad morzem”

logo wak1707

Dnia 5 lipca w Bibliotece Publicznej w Koniecznie, odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu wakacyjnych zajęć pod hasłem ,,Wakacyjne podróże małe i duże ”.

Podczas spotkania dzieci rozmawiały o urokach spędzania wakacji nad morzem oraz o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa podczas kąpieli w morzu. Uczestnicy zajęć obejrzeli albumy i książki związane z tematem spotkania, a następnie wysłuchali ciekawostek na temat tego co kryją morskie głębiny. Dzieci bez problemu poradziły sobie również z rozwiązaniem morskich zagadek. Podczas zajęć dzieci w grupach wykonywały pracę plastyczną, przedstawiającą piękne nadmorskie wybrzeże. Przy użyciu różnych technik plastycznych powstały bajecznie kolorowe prace. Nie zabrakło także bardzo lubianych przez dzieci zabaw ruchowych na świeżym powietrzu.