Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

,,Wakacje nad morzem”

logo wak1707

logo wak1707

Dnia 5 lipca w Bibliotece Publicznej w Koniecznie, odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu wakacyjnych zajęć pod hasłem ,,Wakacyjne podróże małe i duże ”.

Podczas spotkania dzieci rozmawiały o urokach spędzania wakacji nad morzem oraz o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa podczas kąpieli w morzu. Uczestnicy zajęć obejrzeli albumy i książki związane z tematem spotkania, a następnie wysłuchali ciekawostek na temat tego co kryją morskie głębiny. Dzieci bez problemu poradziły sobie również z rozwiązaniem morskich zagadek. Podczas zajęć dzieci w grupach wykonywały pracę plastyczną, przedstawiającą piękne nadmorskie wybrzeże. Przy użyciu różnych technik plastycznych powstały bajecznie kolorowe prace. Nie zabrakło także bardzo lubianych przez dzieci zabaw ruchowych na świeżym powietrzu.

Wyszukiwarka

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 9.00 - 17.00
Środa 9.00 - 17.00
Czwartek
9.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 16.00
Sobota       8.00 - 13.00
 (1 i 3 sobota miesiąca)

Katalog On-line

Internetowy Katalog Książek

 

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie

libra logo pion

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie realizuje zadania powiatowej biblioteki publicznej dla Powiatu Włoszczowskiego.

RODO5

bip

facebook logo.png

herbw

biblioteka narodowa

MKiDN

WMZW

Program realizowany jest we współpracy
z Instytutem Książki

dkk