Smerfna zabawa

logosmerfy

Dnia 27 czerwca w Bibliotece Publicznej we Włoszczowie odbyła się wesoła smerfna zabawa. Dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 3 przy ul. 1 Maja dobrze bawiły się ze Smerfetką i Ważniakiem. Rozwiązywały smerfne zagadki, wysłuchały bajki pt.: „Smerfowa nauka”, którą przeczytał smerf Ważniak. Następnie dzieci wraz ze smerfami pląsały przy wesołych melodiach. W Czytelni Internetowej pod czujnym okiem Smerfetki kolorowały i grały w smerfne gry. Na zakończenie każdy przedszkolak otrzymał dyplom „Młodego Internauty”. Był on nagrodą za aktywny udział dzieci w zajęciach komputerowych, które odbywały się regularnie w Czytelni Internetowej przez cały rok szkolny.