Wakacje tuż, tuż…

logowak

17 czerwca pomimo ponurej aury sobotnia bajkolandia upłynęła w gorącej atmosferze. Tematem zajęć były zbliżające się wakacje i bezpieczeństwo w ich trakcie. Uczestnicy dobrze znali numery alarmowe służb ratunkowych. Przypomnieliśmy sobie zasady bezpieczeństwa podczas letnich wycieczek w góry, nad wodę i do lasu. Następnie dzieci brały udział w zabawach integracyjnych „Pociągi”, „Uciekajcie od fal” oraz wykonywały rysunek „Moje wymarzone wakacje”. Okazało się, że wszystkie dzieci marzą o wyjeździe nad morze. Na zakończenie zajęć dzieci leżąc na dywanie, relaksowały się słuchając szumu fal.