Bawmy się razem

baw

W pikniku rodzinnym pt: „ Bawmy się razem”, który odbył się 11 czerwca 2017r. w Kurzelowie, wzięła również udział Filia Biblioteki Publicznej.

Atrakcją stoiska było zorganizowanie przez bibliotekę konkursu plastycznego pt: „Moja ulubiona postać z bajki”. Zadanie konkursowe polegało na narysowaniu dowolną techniką swojej ulubionej postaci z bajki.

Na stoisku również można było wylosować szczęśliwe losy „Twój szczęśliwy numerek”, pod którymi kryły się nagrody.

Pogoda dopisała, humory też. W bardzo miłej atmosferze czas szybko minął. Dzieci świetnie się bawiły, a nam dostarczyły wiele radości tym, że na naszym stoisku wesoło i twórczo spędziły czas. Dziękujemy wszystkim młodym artystom za zaangażowanie i gratulujemy zwycięzcom.