Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Wielkie hece w bibliotece”

logohece

logohece

Dnia 2 czerwca z okazji Dnia Dziecka w Bibliotece Publicznej we Włoszczowie gościł teatr Moralitet z Krakowa, który zaprezentował uczniom klas II ZPO nr 1 ZPO nr 2 spektakl pt.: „Wielkie hece w bibliotece”.

Dzieci obejrzały ciepły i sympatyczny spektakl, który pomaga zaakceptować odmienność kolegów, to że wyglądają trochę inaczej, mają inny kolor skóry, włosów czy niesprawną nóżkę. Uczniowie uświadomili sobie jak ważne jest poszanowanie cudzych uczuć, poglądów i postępowania. Sztuka poruszyła także ważną kwestię dbałości o książki oraz uczyła dzieci zamiłowania do czytania, a wiadomo przecież, że książki potrzebne są każdemu, a najbardziej dzieciom, które przecież uwielbiają bajki. Spektakl niewątpliwie spotkał się z miłym przyjęciem widowni, która czynnie brała w nim udział. Po przedstawieniu uczniowie klasy II ZPO nr 2 zwiedzili Izbę Regionalną Ziemi Włoszczowskiej.

Wyszukiwarka

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 9.00 - 17.00
Środa 9.00 - 17.00
Czwartek
9.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 16.00
Sobota       8.00 - 13.00
 (1 i 3 sobota miesiąca)

Katalog On-line

Internetowy Katalog Książek

 

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie

libra logo pion

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie realizuje zadania powiatowej biblioteki publicznej dla Powiatu Włoszczowskiego.

RODO5

bip

facebook logo.png

herbw

biblioteka narodowa

MKiDN

WMZW

Program realizowany jest we współpracy
z Instytutem Książki

dkk