Biblioteka na Familiadzie

familiadakolaz

Dnia 28 maja Biblioteka Publiczna we Włoszczowie wzięła udział w pikniku rodzinnym Familiada organizowanym przez Powiatowe Centrum Kulturalno- Rekreacyjne.

Dzieci chętnie kolorowały, wykonywały własne rysunki i układały puzzle. W nagrodę otrzymały zakładki i upominki. Natomiast dzieci, które dodatkowo odpowiedziały na bajkową zagadkę, zdobyły nagrody książkowe sponsorowane przez Urząd Gminy Włoszczowa. Przez cały czas trwania zabawy uśmiech nie schodził z twarzy dzieci, które odwiedzały stoisko biblioteki.