„CO SIĘ CZAI ZA REGAŁEM”

przed

"W bibliotece znajdziesz wszystko, co chcesz

Starą prawdę, mądrą bajkę, piękny wiersz"

Dnia 22 maja 2017r. grupa „Motylków” z przedszkola z Kurzelowa wraz z nauczycielką panią Moniką Wawrzos odwiedziła Filię Biblioteki Publicznej w Kurzelowie.

Najmłodsi czytelnicy podczas wizyty dowiedzieli się jak można zapisać się do biblioteki i korzystać z jej księgozbioru oraz jakie są zasady obchodzenia się z książką.

Maluchy wysłuchały, także opowiadania J. Papuzińskiej „Nasza mama czarodziejka”, które przeczytała pani bibliotekarka. Następnie dzieci złożyły przyrzeczenie i zostały pasowane na czytelnika Biblioteki Publicznej. Na koniec odwiedzin rozdano wszystkim dyplomy i zakładki do książek.

Dzieci podziękowały za zaproszenie i tak miłe spotkanie, okraszone słodkim poczęstunkiem- wręczając własnoręcznie wykonaną laurkę.