Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wystawa fotografii Rafała Malickiego

logoprzyroda

logoprzyroda

„Wszystko ma swój czas. Bardzo się cieszę, że mogłem pojawić się z aparatem w miejscach, w których światło i otoczenie stworzyło niepowtarzalną scenerię piękna przyrody”.

Od 16 maja 2017 roku w górnym holu Biblioteki można oglądać wystawę fotografii Rafała Malickiego pt. „Przyroda w fotografii Rafała Malickiego”. Na wystawie zobaczymy 24 zdjęcia. „ Mak przytulony do zboża”, „Zachód słońca na Starej Kuźnicy” czy „Rzeźby korzenne w naturalnym miejscu” to tylko niektóre fotografie zaprezentowane na wystawie. Zachęcamy do zapoznania się z ekspozycją i albumami Rafała Malickiego.

Rafał Malicki ( ur. 1976 r.) mieszka wraz z rodzicami w miejscowości Jamskie. Zajmuje się głównie fotografią i korzenioplastyką. Autor dwóch albumów fotografii pt. „Moja przyroda…” oraz albumu „Piękno obok nas”.

Wyszukiwarka

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 9.00 - 17.00
Środa 9.00 - 17.00
Czwartek
9.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 16.00
Sobota       8.00 - 13.00
 (1 i 3 sobota miesiąca)

Katalog On-line

Internetowy Katalog Książek

 

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie

libra logo pion

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie realizuje zadania powiatowej biblioteki publicznej dla Powiatu Włoszczowskiego.

RODO5

bip

facebook logo.png

herbw

biblioteka narodowa

MKiDN

WMZW

Program realizowany jest we współpracy
z Instytutem Książki

dkk