Wystawa fotografii Rafała Malickiego

logoprzyroda

„Wszystko ma swój czas. Bardzo się cieszę, że mogłem pojawić się z aparatem w miejscach, w których światło i otoczenie stworzyło niepowtarzalną scenerię piękna przyrody”.

Od 16 maja 2017 roku w górnym holu Biblioteki można oglądać wystawę fotografii Rafała Malickiego pt. „Przyroda w fotografii Rafała Malickiego”. Na wystawie zobaczymy 24 zdjęcia. „ Mak przytulony do zboża”, „Zachód słońca na Starej Kuźnicy” czy „Rzeźby korzenne w naturalnym miejscu” to tylko niektóre fotografie zaprezentowane na wystawie. Zachęcamy do zapoznania się z ekspozycją i albumami Rafała Malickiego.

Rafał Malicki ( ur. 1976 r.) mieszka wraz z rodzicami w miejscowości Jamskie. Zajmuje się głównie fotografią i korzenioplastyką. Autor dwóch albumów fotografii pt. „Moja przyroda…” oraz albumu „Piękno obok nas”.