Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Barwy Narodowe – Święto Flagi

flaga0805

flaga0805

Biblioteka Publiczna przyłączając się do obchodów Święta Flagi w dniach 2 i 4 maja zorganizowała zajęcia dla przedszkolaków, a także wystawkę książkową i niespodziankę dla czytelników.

Odwiedzający bibliotekę w dniu 2 maja młodsi czytelnicy często sięgali po książki z wystawy, z zainteresowaniem czytali fragmenty dotyczące flagi polskiej oraz symboliki jej barw. Każdy czytelnik otrzymywał również chorągiewki.

W dniu 4 maja w bibliotece przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego nr 3 przy ul. 1- go Maja uczestnicząc w zajęciach, oglądali fragment filmu ze strony YouTube, pt. „Polak Mały”, przygotowany przez Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Krakowie. Podczas spotkania dzieci chętnie brały udział w rozmowie o barwach narodowych, a także korzystały z gier planszowych, puzzli, które przedstawiały mapę Polski, godło, flagę, hymn.

Również korzystały z Czytelni Internetowej. Poznawały układ liter na klawiaturze, a także pracowały w programie Paint, w którym namalowały flagę Polski i godło.

Wyszukiwarka

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 9.00 - 17.00
Środa 9.00 - 17.00
Czwartek
9.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 16.00
Sobota       8.00 - 13.00
 (1 i 3 sobota miesiąca)

Katalog On-line

Internetowy Katalog Książek

 

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie

libra logo pion

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie realizuje zadania powiatowej biblioteki publicznej dla Powiatu Włoszczowskiego.

RODO5

bip

facebook logo.png

herbw

biblioteka narodowa

MKiDN

WMZW

Program realizowany jest we współpracy
z Instytutem Książki

dkk