Głośne czytanie na dywanie

policeman

cpcdcodz

W dniu 27 kwietnia bibliotekarka z Filii dla Dzieci razem z przedstawicielami Policji Panem Jerzym Ciułkiem i Panem Karolem Batorem odwiedzili przedszkolaków z Przedszkola Samorządowego nr 3 przy ul 1- go Maja.

Dzieci wysłuchały bajki czytanej przez funkcjonariusza pt.” Mam przyjaciela policjanta” z serii Mądra Mysz w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom.

Podczas spotkania dzieci poznały bliżej zawód policjanta. Chętnie brały udział w rozmowie , zadawały ciekawe pytania, a niektóre dzieci oznajmiały, iż w przyszłości zostaną policjantami.

Spotkanie odbyło się w miłej i wesołej atmosferze.