Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Co kryją biblioteczne półki?

    W ramach „Tygodnia Bibliotek” Bibliotekę Publiczną w Kurzelowie odwiedziły maluchy z przedszkola. Tematem spotkania było zapoznanie przedszkolaków z biblioteką.

Dzieci dowiedziały się co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem oraz jak należy się w niej zachowywać, a także jak należy postępować z książkami i dbać o nie. Wszystkim maluchom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książki, które z chęcią oglądały.
Spotkanie w bibliotece nie mogło się odbyć  bez głośnego czytania. Pani bibliotekarka przeczytała maluchom  dwa utwory pt: „Chore słoneczko” oraz „Jeż i zając”. Na zakończenie dzieci przekazały pani bibliotekarce laurkę z podziękowaniem za oprowadzenie po świecie książek. Spotkanie miało na celu podkreślenie roli czytelnictwa w edukacji i kształtowaniu postaw młodego człowieka, a także aby zachęcać do czytania książek od najmłodszych lat.

Wyszukiwarka

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 9.00 - 17.00
Środa 9.00 - 17.00
Czwartek
9.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 16.00
Sobota       8.00 - 13.00
 (1 i 3 sobota miesiąca)

Katalog On-line

Internetowy Katalog Książek

 

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie

libra logo pion

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie realizuje zadania powiatowej biblioteki publicznej dla Powiatu Włoszczowskiego.

RODO5

bip

facebook logo.png

herbw

biblioteka narodowa

MKiDN

WMZW

Program realizowany jest we współpracy
z Instytutem Książki

dkk