logojas0127

16 stycznia dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 3 przy ulicy 1 Maja przedstawiły Jasełka Bożonarodzeniowe dla pracowników biblioteki, pensjonariuszek Domu Pomocy Społecznej i podopiecznych Dziennego Domu Opieki Medycznej we Włoszczowie. Wśród nastrojowej scenografii, mali artyści przyodziani w piękne kostiumy z zaangażowaniem odgrywali wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Boże Dzieciątko. Widownia była pełna podziwu dla talentu małych aktorów. Niejednej osobie łza zakręciła się w oku.

zalajkuj biblioteke

zal