Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wystawa malarska w bibliotece

Dom Kultury we Włoszczowie wraz z Biblioteką Publiczną w Koniecznie serdecznie zapraszają na wystawę poświęconą twórczości lokalnych artystów.

 

 

 

            Wystawa promuje obrazy lokalnych artystów i jest zorganizowana w ramach projektu o nazwie „Wyposażenie sal wystawowych oraz organizacja wystaw lokalnych twórców na terenie LGD”. Wystawę można podziwiać do połowy marca w godzinach pracy biblioteki.

            Dnia 12 lutego i 3 marca 2013 roku w bibliotece odbyły się prelekcje poświęcone wystawie, w których wzięły udział dzieci z Samorządowego Przedszkola w Koniecznie. Spotkania poprowadziła pani Maria Dudkiewicz, która jest instruktorem warsztatów plastycznych w Domu Kultury we Włoszczowie. Opowiedziała ona dzieciom o technikach malarskich, udzieliła wielu ciekawych informacji związanych z malarstwem oraz zaprezentowała prace dzieci wykonywane podczas warsztatów. Ogromną radość sprawiła dzieciom możliwość pomalowania jednego z obrazów ochronnym werniksem malarskim. W ramach akcji ,,Cała Polska czyta dzieciom” pani Maria przeczytała przedszkolakom książkę pt. ,,Nody. Tęczowe kolory w miasteczku zabawek”. Dzieci były pod wrażeniem wystawy i z zainteresowaniem słuchały zaproszonego gościa.

Spotkania przebiegły w miłej i wesołej atmosferze, co możemy zobaczyć na zdjęciach...

Wyszukiwarka

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 9.00 - 17.00
Środa 9.00 - 17.00
Czwartek
9.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 16.00
Sobota       8.00 - 13.00
 (1 i 3 sobota miesiąca)

Katalog On-line

Internetowy Katalog Książek

 

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie

libra logo pion

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie realizuje zadania powiatowej biblioteki publicznej dla Powiatu Włoszczowskiego.

RODO5

bip

facebook logo.png

herbw

biblioteka narodowa

MKiDN

WMZW

Program realizowany jest we współpracy
z Instytutem Książki

dkk